2007 Yılından bu yana Gediz'de kız öğrenci yurdu ve apartları üzerine faaliyet gösteren şirketimiz 2017 yılında uşak kız öğrenci apartları olarak faaliyet gösterme kararı almıştır.
Faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana öncelik olarak öğrenci ve velilerin memnuniyetini kendisine ilke edinen şirketimiz mezun ettiği öğrenci ve velilerden memnuniyet almıştır.

ÖNCELİKLE HİÇBİR TARİKAT, CEMAAT VAKIF VE DERNEĞE BAĞLI OLMAYAN İŞLETMELERİMİZ TAMAMEN ŞAHIS İŞLETMELERİ OLUP ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA BAĞLI OLARAK İŞLETİLMEKTEDİR. 
Binalarımız deprem yönetmeliğine uygun inşaa edilmiş olup yeni ve asansörlü binalardır...
İşletmelerimiz önce memnuniyeti ilke aldığı için yurt ve apartlarında öğrencilerimize 2 öğün YEMEK verilmekte olup, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olarak usta aşçılar tarafından hazırlanıp  öğrencilerimizi ÜCRETSİZ SERVİS imkanı tanınmaktadır.
Günümüzün vazgeçilmezi İNETERNET Wİ-Fİ sınırsız olarak sağlanmaktadır. binalarımız doğalgazla ısıtıldığı için SICAK SU 24 saat öğrencilerimizin hizmetindedir. Bu vesile ile bizi tercih ettiğini,z için pişman olmayacak ve mutlu bir şekilde öğrenim hayatınızda devam edeceksiniz. 
uşak kız apart, usak kız apart, usak kiz apart, uşak kiz apart, kız apart uşak, kiz apart uşak, kız apart usak, kiz apart usak, uşak kız apartları, uşak kıız yurdu, uşak kız